![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
durangatang | |
![]() |
Movie Buff - 326 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: Canada
|

| 57 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Saw (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Welcome to the Dollhouse (1995) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Formula 51 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |