![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
durds10 | |
![]() |
Movie Buff - 476 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2011
Location: UK
|

| 86 | Law Abiding Citizen (2009) - Jan 21, 2012 |
| 84 | Battle: Los Angeles (2011) - Sep 11, 2011 |
| 82 | Tron: Legacy (2010) - Sep 11, 2011 |
| 85 | Public Enemies (2009) - Aug 24, 2011 |
| 77 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Aug 17, 2011 |
| 83 | Primal Fear (1996) - Aug 17, 2011 |
| 84 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 17, 2011 |
| 80 | xXx: State of the Union (2005) - Aug 17, 2011 |
| 84 | Transformers (2007) - Aug 17, 2011 |
| 81 | Intolerable Cruelty (2003) - Aug 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |