![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
durtarha | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Tehran, Iran
|

| 85 | Black Swan (2010) - Oct 14, 2011 |
| 90 | Identity (2003) - Oct 02, 2010 |
| 85 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Match Point (2005) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Oct 02, 2010 |
| 85 | The Dreamers (2003) - Oct 02, 2010 |
| 75 | Heat (1995) - Oct 02, 2010 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Closer (2004) - Oct 02, 2010 |
| 80 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Oct 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |