![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dustin | |
![]() |
Cinema Addict - 1265 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2010
Location: Baltimore, Maryland, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Trailer Park Boys (1999) - Jan 30, 2012 |
| 60 | Ballad of a Soldier (1959) - Jan 24, 2012 |
| 86 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 24, 2012 |
| 20 | War Horse (2011) - Jan 22, 2012 |
| 90 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 20, 2012 |
| 60 | L' Homme qui plantait des arbres (1987) - Jan 19, 2012 |
| 95 | More (1998) - Jan 19, 2012 |
| 75 | When the Wind Blows (1986) - Jan 19, 2012 |
| 70 | They Were 11 (1986) - Jan 17, 2012 |
| 89 | Le Trou (1960) - Jan 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |