![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
duyd | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2011
Location: Turkey
|

| 78 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Jun 30, 2011 |
| 82 | The Breakfast Club (1985) - Jun 30, 2011 |
| 77 | C.R.A.Z.Y. (2005) - Jun 30, 2011 |
| 93 | The Dark Knight (2008) - Jun 30, 2011 |
| 72 | Fantastic Four (2005) - Jun 30, 2011 |
| 75 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jun 30, 2011 |
| 65 | 50 First Dates (2004) - Jun 30, 2011 |
| 87 | Into the Wild (2007) - Jun 30, 2011 |
| 85 | Das Wilde Leben (2007) - Jun 30, 2011 |
| 90 | A Hard Day's Night (1964) - Jun 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |