![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
duygush | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2009
Location: ankara, Turkey
|
|
Bio: i can\'t make me
| |

| 80 | 50 First Dates (2004) - Dec 23, 2009 |
| 30 | Signs (2002) - Dec 23, 2009 |
| 71 | Vertical Limit (2000) - Dec 23, 2009 |
| 40 | Cocktail (1988) - Dec 23, 2009 |
| 70 | Jumper (2008) - Dec 23, 2009 |
| 84 | Up (2009) - Dec 23, 2009 |
| 53 | I Am Legend (2007) - Dec 23, 2009 |
| 77 | Finding Nemo (2003) - Dec 23, 2009 |
| 76 | Namuslu (1985) - Dec 23, 2009 |
| 50 | 300 (2007) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |