![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dvoe4nick | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2011
Location: Moscow, Russia
|

| 40 | The Three Musketeers (2011) - Dec 18, 2011 |
| 80 | Black Cat, White Cat (1998) - Dec 18, 2011 |
| 40 | The Tourist (2010) - Feb 26, 2011 |
| 40 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Feb 26, 2011 |
| 30 | The Green Hornet (2011) - Feb 26, 2011 |
| 50 | Paycheck (2003) - Feb 05, 2011 |
| 50 | Step Up 3D (2010) - Feb 05, 2011 |
| 40 | Step Up 2 the Streets (2008) - Feb 05, 2011 |
| 60 | Step Up (2006) - Feb 05, 2011 |
| 70 | Knight and Day (2010) - Feb 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |