dvoloshin

dvoloshin
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2013
Location: Vaughan, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like it when people smile.

more Recent Ratings

88 74% Serpico (1973) - Rated 09 Jul 2014
88 74% The House I Live In (2012) - Rated 12 Apr 2014
88 74% Rushmore (1998) - Rated 12 Apr 2014
90 85% A Scanner Darkly (2006) - Rated 12 Apr 2014
80 52% End of Watch (2012) - Rated 04 Sep 2013
40 6% Now You See Me (2013) - Rated 10 Jul 2013
86 66% A Hijacking (2012) - Rated 28 Jun 2013
80 52% Moon (2009) - Rated 21 Jun 2013
0% The Hangover Part III (2013) - Rated 26 May 2013
90 85% L.A. Confidential (1997) - Rated 26 May 2013