![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dwalk51 | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: USA
|

| 91 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Dec 30, 2009 |
| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Nov 15, 2009 |
| 74 | Shrek (2001) - Nov 15, 2009 |
| 82 | Hero (2002) - Nov 15, 2009 |
| 78 | Million Dollar Baby (2004) - Nov 15, 2009 |
| 85 | 300 (2007) - Nov 15, 2009 |
| 92 | Spider-Man (2002) - Nov 15, 2009 |
| 75 | The Waterboy (1998) - Jan 04, 2009 |
| 85 | The Pink Panther (2006) - Jan 04, 2009 |
| 80 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jan 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |