dwhale84

dwhale84
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 15% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 22 Jan 2013
91 39% The Wrestler (2008) - Rated 22 Jan 2013
83 11% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 22 Jan 2013
91 39% The Simpsons Movie (2007) - Rated 22 Jan 2013
94 62% Se7en (1995) - Rated 22 Jan 2013
94 62% Iron Man (2008) - Rated 22 Jan 2013
90 35% Gremlins (1984) - Rated 22 Jan 2013
85 19% Jumanji (1995) - Rated 22 Jan 2013
93 53% Office Space (1999) - Rated 22 Jan 2013
97 89% Schindler's List (1993) - Rated 22 Jan 2013