![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dwiggen | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2011
Location: Louisville, Kentucky, USA
|

| 65 | The Matrix Reloaded (2003) - Apr 18, 2011 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 18, 2011 |
| 25 | Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) - Apr 18, 2011 |
| 50 | Alien: Resurrection (1997) - Apr 18, 2011 |
| 80 | Dirty Harry (1971) - Apr 18, 2011 |
| 75 | Signs (2002) - Apr 18, 2011 |
| 100 | Toy Story (1995) - Apr 18, 2011 |
| 95 | Edward Scissorhands (1990) - Apr 18, 2011 |
| 90 | Serenity (2005) - Apr 18, 2011 |
| 85 | Candyman (1992) - Apr 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |