![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dwip18 | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2008
Location: USA
|

| 77 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Mar 16, 2009 |
| 40 | Watchmen (2009) - Mar 16, 2009 |
| 73 | Changeling (2008) - Mar 16, 2009 |
| 91 | Once (2007) - Mar 16, 2009 |
| 80 | Milk (2008) - Mar 16, 2009 |
| 84 | Gran Torino (2008) - Mar 16, 2009 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Mar 16, 2009 |
| 75 | Slumdog Millionaire (2008) - Mar 16, 2009 |
| 84 | Badlands (1973) - Nov 10, 2008 |
| 85 | The Fog of War (2003) - Nov 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |