![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dws1414 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2009
Location: USA
|

| 72 | Minority Report (2002) - Oct 20, 2009 |
| 91 | 12 Monkeys (1995) - Oct 20, 2009 |
| 92 | The Bourne Identity (2002) - Oct 20, 2009 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 20, 2009 |
| 70 | Alien (1979) - Oct 20, 2009 |
| 83 | Fever Pitch (2005) - Oct 20, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 20, 2009 |
| 60 | Aliens (1986) - Oct 20, 2009 |
| 82 | First Blood (1982) - Oct 20, 2009 |
| 85 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Oct 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |