![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dyanneo | |
![]() |
Movie Buff - 244 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: MN
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Eyes Wide Shut (1999) - Sep 03, 2007 |
| 90 | The Birdcage (1996) - Sep 03, 2007 |
| 98 | V for Vendetta (2006) - Sep 03, 2007 |
| 70 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 03, 2007 |
| 98 | The Sixth Sense (1999) - Sep 03, 2007 |
| 60 | Hellraiser: Bloodline (1996) - Sep 03, 2007 |
| 88 | The Abyss (1989) - Sep 03, 2007 |
| 98 | Sleepy Hollow (1999) - Sep 03, 2007 |
| 50 | The Mummy Returns (2001) - Sep 03, 2007 |
| 30 | Godzilla (1998) - Sep 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |