![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dydelf | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2008
|

| 15 | Citizen Kane (1941) - Nov 24, 2008 |
| 16 | Umberto D. (1952) - Nov 04, 2008 |
| 4 | Crash (2005) - Nov 04, 2008 |
| 21 | The Conversation (1974) - Nov 04, 2008 |
| 20 | 12 Monkeys (1995) - Nov 04, 2008 |
| 16 | The Hustler (1961) - Nov 04, 2008 |
| 8 | The African Queen (1951) - Nov 04, 2008 |
| 7 | The Terminator (1984) - Nov 04, 2008 |
| 11 | Sleuth (1972) - Nov 04, 2008 |
| 12 | Letters from Iwo Jima (2006) - Nov 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |