![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
e45cream | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2009
Location: Spain
|

| 40 | Universal Soldier (1992) - Jul 17, 2011 |
| 50 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jul 17, 2011 |
| 85 | The Thing (1982) - Jul 17, 2011 |
| 80 | Gattaca (1997) - Jul 17, 2011 |
| 95 | Aliens (1986) - Jul 17, 2011 |
| 70 | Spider-Man (2002) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Jul 03, 2011 |
| 75 | The Illusionist (2006) - Jan 01, 2011 |
| 70 | The Blind Side (2009) - Jan 01, 2011 |
| 30 | Miami Vice (2006) - Jan 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |