![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eaburger | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: South Africa
|

| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Beetlejuice (1988) - Sep 04, 2009 |
| 72 | Hackers (1995) - Sep 04, 2009 |
| 73 | Ocean's Twelve (2004) - Sep 04, 2009 |
| 25 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Sep 04, 2009 |
| 73 | Notting Hill (1999) - Sep 04, 2009 |
| 83 | The Prestige (2006) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Braveheart (1995) - Sep 04, 2009 |
| 76 | Ronin (1998) - Sep 04, 2009 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Sep 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |