eagic

eagic
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 10 May 2006
Location: Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
Age: 47
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Empire of the Sun (1987) - Rated 14 Aug 2009
84 66% I Am Legend (2007) - Rated 14 Aug 2009
85 70% The Ninth Gate (2000) - Rated 14 Aug 2009
95 92% Downfall (2004) - Rated 14 Aug 2009
100 98% Alien (1979) - Rated 14 Aug 2009
85 70% The Exorcist (1973) - Rated 14 Aug 2009
80 51% 300 (2007) - Rated 14 Aug 2009
80 51% Total Recall (1990) - Rated 14 Aug 2009
80 51% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Aug 2009
90 82% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2009