earlSleek

earlsleek
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2010
Location: Manitoba, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Hobo with a Shotgun (2011) - Rated 02 Oct 2011
80 34% Fair Game (2010) - Rated 02 Oct 2011
70 16% Hall Pass (2011) - Rated 02 Oct 2011
90 82% Source Code (2011) - Rated 02 Oct 2011
90 82% Super (2011) - Rated 02 Oct 2011
85 55% Scream 4 (2011) - Rated 02 Oct 2011
85 55% Chloe (2010) - Rated 02 Oct 2011
90 82% Red Eye (2005) - Rated 02 Oct 2011
80 34% Lakeview Terrace (2008) - Rated 02 Oct 2011
80 34% Step Brothers (2008) - Rated 02 Oct 2011