![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
earlyadopter | |
![]() |
Movie Buff - 269 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2008
Location: San Jose, CA, USA
|

| 90 | Funny Games (1997) - Mar 03, 2008 |
| 80 | From Dusk Till Dawn (1996) - Mar 03, 2008 |
| 75 | Quills (2000) - Mar 03, 2008 |
| 75 | The Negotiator (1998) - Mar 03, 2008 |
| 80 | The Piano (1993) - Mar 03, 2008 |
| 85 | Grindhouse (2007) - Mar 03, 2008 |
| 65 | Air Force One (1997) - Mar 03, 2008 |
| 90 | Run Lola Run (1998) - Mar 03, 2008 |
| 75 | Basic Instinct (1992) - Mar 03, 2008 |
| 75 | Shall We Dance? (2004) - Mar 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |