![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
earnest | |
![]() |
Film Freak - 662 Films Ranked
Member Since: May 17, 2011
|

| 80 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Dec 29, 2011 |
| 85 | Freedom Writers (2007) - Dec 29, 2011 |
| 80 | Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Dec 29, 2011 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 29, 2011 |
| 95 | Goodnight, Mister Tom (1999) - Dec 29, 2011 |
| 80 | The Great Escape (1963) - Dec 29, 2011 |
| 55 | Mulholland Drive (1999) - Jun 29, 2011 |
| 75 | The Green Hornet (2011) - Jun 29, 2011 |
| 68 | Water for Elephants (2011) - Jun 29, 2011 |
| 80 | Despicable Me (2010) - Jun 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |