![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elixir | |
![]() |
Cinema Addict - 1680 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2011
Location: USA
Age: 20
Gender: Male
|
|
Bio: blog is cinelixir.wordpress.com and twitter is @cinelixir
| |

| 53 T5 | Stories We Tell (2013) - Jun 19, 2013 |
| 48 T4 | The Saddest Boy in the World (2006) - Jun 19, 2013 |
| 32 T3 | Warm Bodies (2013) - Jun 16, 2013 |
| 78 T9 | Something in the Air (2012) - Jun 14, 2013 |
| 94 T10 | Ebolusyon ng isang pamilyang Pilipino (2004) - Jun 09, 2013 |
| 56 T5 | Douches froides (2005) - Jun 08, 2013 |
| 43 T4 | Tout est parfait (2008) - Jun 08, 2013 |
| 82 T10 | To the Wonder (2013) - Jun 07, 2013 |
| 87 T10 | Limite (1931) - Jun 07, 2013 |
| 9 T1 | Now You See Me (2013) - Jun 02, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,130,000 Movie Rankings and Counting... |