Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
earthtomars
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Recent Rankings
77 Kick-Ass (2010) - Sep 22, 2010
88 Dogville (2003) - Sep 22, 2010
78 L'Enfant (2005) - Sep 22, 2010
66 Cold Mountain (2003) - Sep 22, 2010
87 Eyes Wide Shut (1999) - Sep 22, 2010
90 Planet Terror (2007) - Sep 22, 2010
89 Tideland (2005) - Sep 22, 2010
91 The Machinist (2004) - Sep 22, 2010
56 Get Him to the Greek (2010) - Sep 22, 2010
83 Gaslight (1944) - Sep 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with earthtomars. Why not go rank more films, then come back and check it out again?