![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eatatsizzla | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Trading Places (1983) - Jun 26, 2008 |
| 75 | Planet of the Apes (2001) - Jun 26, 2008 |
| 90 | West Side Story (1961) - Jun 26, 2008 |
| 75 | Legally Blonde (2001) - Jun 26, 2008 |
| 90 | Spy Game (2001) - Jun 26, 2008 |
| 92 | Clerks II (2006) - Jun 26, 2008 |
| 92 | Dumb and Dumber (1994) - Jun 26, 2008 |
| 85 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jun 26, 2008 |
| 84 | 12 Monkeys (1995) - Jun 26, 2008 |
| 89 | A Christmas Story (1983) - Jun 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |