![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ebonybishop | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Brampton, Ontario, Canada
|

| 70 | Hobo with a Shotgun (2011) - Apr 18, 2011 |
| 75 | Sucker Punch (2011) - Apr 18, 2011 |
| 93 | The Princess Bride (1987) - Aug 18, 2009 |
| 71 | Daredevil (2003) - Aug 18, 2009 |
| 69 | Problem Child (1990) - Aug 18, 2009 |
| 52 | Natural Born Killers (1994) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Salem's Lot (2004) - Aug 18, 2009 |
| 57 | Contact (1997) - Aug 18, 2009 |
| 79 | Devil's Advocate (1997) - Aug 18, 2009 |
| 76 | Night Shift (1982) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |