![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eboost | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2006
Location: USA
|

| 100 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 96 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Breaking the Waves (1996) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bring It On (2000) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Cruel Intentions (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Dead Poets Society (1989) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Elizabeth (1998) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Groundhog Day (1993) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |