Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ebrar
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2010
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
83 Minority Report (2002) - Jul 06, 2010
83 Donnie Darko (2001) - Jul 06, 2010
87 Pulp Fiction (1994) - Jul 06, 2010
80 Inside Man (2006) - Jul 03, 2010
76 The Mist (2007) - Jul 03, 2010
76 The Da Vinci Code (2006) - Jul 03, 2010
69 Night at the Museum (2006) - Jul 03, 2010
79 Life Is Beautiful (1997) - Jul 03, 2010
87 Memento (2001) - Jul 03, 2010
82 Amélie (2001) - Jul 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ebrar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?