![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ebrochu | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2009
Location: Canada
|

| 95 | Touch of Evil (1958) - Jan 30, 2009 |
| 83 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jan 30, 2009 |
| 60 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 30, 2009 |
| 66 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 30, 2009 |
| 75 | Frost/Nixon (2008) - Jan 30, 2009 |
| 85 | Last Life in the Universe (2003) - Jan 30, 2009 |
| 55 | The Aviator (2004) - Jan 30, 2009 |
| 75 | Batman (1989) - Jan 30, 2009 |
| 80 | Magnolia (1999) - Jan 30, 2009 |
| 94 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |