ebru

ebru
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Cinema Paradiso (1988) - Rated 13 Feb 2012
70 53% [Rec] (2007) - Rated 13 Feb 2012
56 33% Top Gun (1986) - Rated 13 Feb 2012
89 78% Lost Highway (1997) - Rated 13 Feb 2012
32 18% Runaway Bride (1999) - Rated 13 Feb 2012
56 33% Grease (1978) - Rated 13 Feb 2012
89 78% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 13 Feb 2012
80 70% The Age of Innocence (1993) - Rated 13 Feb 2012
87 76% Hair (1979) - Rated 13 Feb 2012
88 77% Girl, Interrupted (1999) - Rated 13 Feb 2012