Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ec989
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Iron Man (2008) - Nov 22, 2008
90 12 Monkeys (1995) - Nov 22, 2008
95 Underworld (2003) - Nov 22, 2008
100 Twilight (2008) - Nov 22, 2008
40 BloodRayne (2006) - Nov 22, 2008
70 30 Days of Night (2007) - Nov 22, 2008
90 Underworld: Evolution (2006) - Nov 22, 2008
70 The Skeleton Key (2005) - Nov 22, 2008
85 Blade: Trinity (2004) - Nov 22, 2008
90 The Brothers Grimm (2005) - Nov 22, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ec989. Why not go rank more films, then come back and check it out again?