Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eclaireadams
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2007
Location: USA
Recent Rankings
95 Pulp Fiction (1994) - Nov 28, 2007
90 To Kill a Mockingbird (1962) - Nov 28, 2007
65 Weekend at Bernie's (1989) - Nov 28, 2007
85 Man on the Moon (1999) - Nov 28, 2007
80 Half Baked (1998) - Nov 28, 2007
70 Friday (1995) - Nov 28, 2007
87 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 28, 2007
93 American Beauty (1999) - Nov 28, 2007
90 Thirteen (1997) - Nov 28, 2007
85 Closer (2004) - Nov 28, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eclaireadams. Why not go rank more films, then come back and check it out again?