![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eclapham | |
![]() |
Movie Buff - 337 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|

| 100 | Top Gun (1986) - Apr 04, 2008 |
| 85 | Donnie Brasco (1997) - Apr 04, 2008 |
| 92 | The Godfather (1972) - Apr 04, 2008 |
| 95 | Juno (2007) - Apr 04, 2008 |
| 82 | The Ladykillers (2004) - Aug 14, 2007 |
| 40 | 10 Things I Hate About You (1999) - Aug 14, 2007 |
| 82 | Cube (1997) - Aug 14, 2007 |
| 70 | The Grudge (2004) - Aug 14, 2007 |
| 78 | 16 Blocks (2006) - Aug 14, 2007 |
| 80 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |