ecoshift

ecoshift
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 83% The Boondock Saints (1999) - Rated 03 Jan 2011
0% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 03 Jan 2011
80 60% The Book of Eli (2010) - Rated 03 Jan 2011
80 60% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 03 Jan 2011
75 31% The Fifth Element (1997) - Rated 03 Jan 2011
75 31% Titanic (1997) - Rated 03 Jan 2011
70 11% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 03 Jan 2011
75 31% Hitman (2007) - Rated 03 Jan 2011
80 60% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 03 Jan 2011
90 94% The Last Samurai (2003) - Rated 03 Jan 2011