edavis

edavis
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Sep 2008
90 87% The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Sep 2008
85 65% There Will Be Blood (2007) - Rated 06 Sep 2008
40 7% A History of Violence (2005) - Rated 06 Sep 2008
10 0% Lady in the Water (2006) - Rated 06 Sep 2008
85 65% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 06 Sep 2008
20 2% Firewall (2006) - Rated 06 Sep 2008
80 39% Inside Man (2006) - Rated 06 Sep 2008
85 65% High Fidelity (2000) - Rated 06 Sep 2008
85 65% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 06 Sep 2008