![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eddiemon | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Promotion (2008) - Aug 27, 2009 |
| 65 | Charlie Bartlett (2007) - Aug 22, 2009 |
| 80 | Chaos Theory (2007) - Aug 22, 2009 |
| 80 | District 9 (2009) - Aug 21, 2009 |
| 95 | American History X (1998) - Aug 18, 2009 |
| 60 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Prestige (2006) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Wrestler (2008) - Aug 18, 2009 |
| 85 | City of God (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |