![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
edgreg | |
![]() |
Film Freak - 953 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2010
Location: Brazil
|

| 93 | The Ten Commandments (1956) - Nov 16, 2010 |
| 70 | Talk to Her (2002) - Nov 16, 2010 |
| 88 | The Fearless Vampire Killers (1967) - Nov 16, 2010 |
| 90 | Nine Queens (2000) - Nov 16, 2010 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - Nov 16, 2010 |
| 30 | The Indian in the Cupboard (1995) - Nov 15, 2010 |
| 50 | Caligula (1979) - Nov 15, 2010 |
| 78 | The Gift (2000) - Nov 15, 2010 |
| 80 | Tenebre (1982) - Nov 15, 2010 |
| 78 | Surf Ninjas (1993) - Nov 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |