![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eduardo | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2009
Location: Brazil
|

| 90 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - May 16, 2012 |
| 78 | Restless (2011) - May 14, 2012 |
| 84 | The Hurt Locker (2009) - May 14, 2012 |
| 77 | Avatar (2009) - May 14, 2012 |
| 72 | The Avengers (2012) - May 14, 2012 |
| 50 | Dream House (2011) - May 01, 2012 |
| 75 | The Hunger Games (2012) - May 01, 2012 |
| 30 | The Last Airbender (2010) - Apr 09, 2012 |
| 85 | Elephant (2003) - Apr 09, 2012 |
| 78 | Black Swan (2010) - Apr 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |