Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
edubsas
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: Capital Federal, Buenos Aires, Argentina
Recent Rankings
89 Toy Story (1995) - Jul 18, 2009
85 A Detective Story (2003) - Jul 18, 2009
85 Aliens (1986) - Jul 18, 2009
79 Jaws (1975) - Jul 18, 2009
90 Memento (2001) - Jul 18, 2009
35 The Hills Have Eyes II (2007) - Jul 18, 2009
65 Hannibal (2001) - Jul 18, 2009
60 Wild Things (1998) - Jul 18, 2009
91 Braveheart (1995) - Jul 18, 2009
90 American History X (1998) - Jul 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with edubsas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?