![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
edwardshuman | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Kentucky, USA
|

| 85 | Eyes Wide Shut (1999) - Aug 20, 2009 |
| 75 | The Thomas Crown Affair (1999) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Aug 20, 2009 |
| 60 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 20, 2009 |
| 55 | Daredevil (2003) - Aug 20, 2009 |
| 40 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 20, 2009 |
| 70 | The Mummy Returns (2001) - Aug 20, 2009 |
| 70 | Jumanji (1995) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |