![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
edwoodm | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2010
Location: USA
|

| 95 | Julie & Julia (2009) - Oct 16, 2010 |
| 85 | Wild at Heart (1990) - Oct 16, 2010 |
| 95 | Waltz with Bashir (2008) - Oct 16, 2010 |
| 100 | It's a Wonderful Life (1946) - Oct 16, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Oct 16, 2010 |
| 100 | Being John Malkovich (1999) - Oct 16, 2010 |
| 100 | Awakenings (1990) - Oct 16, 2010 |
| 100 | Big Fish (2003) - Oct 16, 2010 |
| 100 | To Kill a Mockingbird (1962) - Oct 16, 2010 |
| 20 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Oct 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |