eeeli

eeeli
Movie Buff - 311 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: spb, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 80% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 05 May 2014
83 70% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 05 May 2014
71 12% Riddick (2013) - Rated 05 May 2014
78 41% American Hustle (2013) - Rated 05 May 2014
79 47% Gravity (2013) - Rated 05 May 2014
77 37% Ender's Game (2013) - Rated 05 May 2014
84 76% Blue Jasmine (2013) - Rated 05 May 2014
86 84% Her (2013) - Rated 05 May 2014
74 24% We're the Millers (2013) - Rated 01 Nov 2013
71 12% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 26 Oct 2013