![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
efedanisman | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Turkey
|

| 85 | Mondays in the Sun (2002) - Sep 29, 2010 |
| 78 | Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Sep 29, 2010 |
| 84 | Misery (1990) - Sep 21, 2010 |
| 78 | Broken Embraces (2009) - Sep 19, 2010 |
| 89 | Lord of War (2005) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Sep 19, 2010 |
| 86 | Lo Mejor de mí (2007) - Sep 19, 2010 |
| 83 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Lilya 4-Ever (2002) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Layer Cake (2004) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |