Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
efrasiyab
Movie Buff - 437 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2008
Location: Ankara, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
76 Broken Flowers (2005) - Aug 05, 2009
78 Capturing the Friedmans (2003) - Aug 05, 2009
52 Hostel (2005) - Aug 03, 2009
73 Douches froides (2005) - Jun 23, 2009
72 In the Mood for Love (2000) - May 23, 2009
73 About Love (2005) - May 23, 2009
71 Strike (2006) - Apr 12, 2009
91 Three Monkeys (2008) - Mar 30, 2009
94 Wild Strawberries (1957) - Mar 29, 2009
72 Show Me Love (1998) - Mar 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with efrasiyab. Why not go rank more films, then come back and check it out again?