![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
efred | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2011
Location: Baltimore, MD, USA
|

| 90 | The Town (2010) - Apr 09, 2011 |
| 85 | Elegy (2008) - Apr 08, 2011 |
| 85 | Short Circuit (1986) - Apr 08, 2011 |
| 100 | The Wedding Singer (1998) - Apr 08, 2011 |
| 85 | Unbreakable (2000) - Apr 08, 2011 |
| 85 | The Hurt Locker (2009) - Apr 08, 2011 |
| 85 | Mulan (1998) - Apr 08, 2011 |
| 50 | Snakes on a Plane (2006) - Apr 08, 2011 |
| 85 | Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Apr 08, 2011 |
| 85 | American History X (1998) - Apr 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |