Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eg1119
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
10 The Devil's Tomb (2009) - Nov 18, 2009
75 8MM (1999) - Nov 18, 2009
85 Frailty (2001) - Nov 18, 2009
5 Battlefield Earth (2000) - Nov 18, 2009
88 Léon: The Professional (1994) - Nov 18, 2009
41 Surrogates (2009) - Nov 18, 2009
85 The Hangover (2009) - Nov 18, 2009
36 Starsky & Hutch (2004) - Nov 18, 2009
50 Shattered (2007) - Nov 18, 2009
35 S.W.A.T. (2003) - Nov 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eg1119. Why not go rank more films, then come back and check it out again?