![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
egarlic | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 11, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Jan 11, 2007 |
| 70 | Rush Hour (1998) - Jan 11, 2007 |
| 30 | Waiting... (2005) - Jan 11, 2007 |
| 50 | Jarhead (2005) - Jan 11, 2007 |
| 75 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 11, 2007 |
| 60 | Death to Smoochy (2002) - Jan 11, 2007 |
| 40 | Me, Myself & Irene (2000) - Jan 11, 2007 |
| 10 | Wedding Crashers (2005) - Jan 11, 2007 |
| 30 | The Fast and the Furious (2001) - Jan 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |