egates

egates
Movie Buff - 323 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 66% Lady Vengeance (2005) - Rated 17 Jul 2015
65 44% Snatch (2000) - Rated 17 Jul 2015
70 53% Léon: The Professional (1994) - Rated 09 Jul 2015
62 39% Once Were Warriors (1994) - Rated 08 Jul 2015
90 95% City of God (2002) - Rated 08 Jul 2015
74 66% Hotel Rwanda (2004) - Rated 02 Jul 2015
59 31% Gravity (2013) - Rated 02 Jul 2015
71 57% The Departed (2006) - Rated 02 Jul 2015
63 41% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Jun 2015
80 83% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 30 Jun 2015