Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
egealika
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
65 Bad Boys II (2003) - Sep 22, 2011
75 Speed (1994) - Sep 22, 2011
50 3:10 to Yuma (2007) - Sep 22, 2011
75 Intacto (2001) - Sep 22, 2011
70 Juno (2007) - Sep 22, 2011
70 True Lies (1994) - Sep 22, 2011
80 Annie Hall (1977) - Sep 22, 2011
65 Hancock (2008) - Sep 22, 2011
75 Die Hard (1988) - Sep 22, 2011
80 The Sixth Sense (1999) - Sep 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with egealika. Why not go rank more films, then come back and check it out again?