egementk

egementk
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 41% Road to Paloma (2014) - Rated 07 Dec 2014
22 3% Kiss of the Damned (2013) - Rated 02 Dec 2014
60 24% Fruitvale Station (2013) - Rated 27 Nov 2014
80 63% Angel Heart (1987) - Rated 26 Nov 2014
60 24% Event Horizon (1997) - Rated 25 Nov 2014
11 1% Hick (2012) - Rated 23 Nov 2014
40 9% The Canal (2014) - Rated 20 Nov 2014
66 38% The Babadook (2014) - Rated 20 Nov 2014
80 63% If I Stay (2014) - Rated 17 Nov 2014
50 13% Third Person (2013) - Rated 17 Nov 2014