![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eggerling | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 80 | Minority Report (2002) - Aug 26, 2009 |
| 75 | Anger Management (2003) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 26, 2009 |
| 88 | American Gangster (2007) - Aug 26, 2009 |
| 55 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Superbad (2007) - Aug 26, 2009 |
| 87 | Scarface (1983) - Aug 26, 2009 |
| 82 | Man on the Moon (1999) - Aug 26, 2009 |
| 93 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 26, 2009 |
| 70 | While You Were Sleeping (1995) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |